Gosia Andrzejewicz i FolkPower (Szczawnica-Jaworki 28.12.2014, 06.01.2015)

Fot. 2014.12.18 10:50 / imprezy / czytano 3660

Gosia Andrzejewicz i zespół Folk Power połączyli siły, w tym i przyszłym roku zagrają dwa koncerty kolęd w Szczawnicy i Jaworkach.

Władze samorządowe zaprosiły do współpracy tę młodą wokalistkę , która związana jest ze Szczawnicą prywatnie, a Miejski Ośrodek Kultury przygotował tę miłą świąteczną niespodziankę dla mieszkańców i gości Pienińskiego Kurortu. Aranżacje znanych kolęd na folkową ale nie tylko nutę oraz wykonawcy dają gwarancję pięknych chwil w nastroju Bożonarodzeniowym.

Zapraszamy 28 grudnia 2014 roku godzina 18.00 Kościół Parafialny w Szczawnicy oraz 6 stycznia 2015 roku godzina 18.00 Kościół w Jaworkach.

Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij