Koncert zespołu Nad Porami Roku w Schronisku Trzy Korony (Sromowce Niżne 01.08.2015)

Fot. 2015.07.30 15:16 / imprezy / czytano 1999

W sobotę 1. sierpnia spotkanie z zespołem wykonującym poezję śpiewaną w akustycznej, nowoczesnej, niepowtarzalnej formie i brzmieniu.  Zapraszamy na godzinę 19.00 do Schroniska PTTK Trzy Korony.

Podczas koncertu zespół zaprezentuje nowy program, który we wrześniu powinien ukazać się na drugiej płycie autorskiej zatytułowanej „Gwiezdne aleje”. Zapraszamy na piosenkę turystyczno-poetycką w akustycznej, nowoczesnej, niebanalnej formie i brzmieniu z folk-poetyckiego nurtu Krainy Łagodności do poezji Wiesławy Kwinto-Koczan (WUKA). Płyta Nad Porami Roku –„Przytul mnie” została piątą płytą roku w plebiscycie - POETYCKA BAZOWA PŁYTA ROKU 2014!! Muzycy: Łukasz Leśniak - gitara akustyczna, wokal oraz Wojtek Leśniak - gitara akustyczna, wokal.

Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij