Późnobarokowa opera ARMIDA - 19. sierpnia w Szczawnicy - zapowiedź

Fot. 2015.08.15 22:16 / imprezy / czytano 2426

Wydarzeniem szczególnym tegorocznych Barokowych Eksploracji będzie spektakl operowy „Armida” – późnobarokowa opera z 1766 r., z muzyką Giuseppe Scarlattiego i librettem: Marco Coltelliniego na podstawie „Jerozolimy wyzwolonej” Torquato Tasso.

Produkcję zaprezentują czescy soliści: Alice Martini, Lucie Rozsnyó, Jaroslav Březina , orkiestra barokowa Musica Florea Praha oraz Hartig Ensemble (Tańce trzech stuleci), całość pod dyrekcją Marka Stryncla. Spektakl odbędzie się w sali głównej Dworku Gościnnego w Szczawnicy w środę 19. sierpnia br. 
 
Miejscówki na koncert 19.08.2015 w Dworku Gościnnym, będzie można odebrać w biurze Thermaleo przy Placu Dietla w Szczawnicy na tydzień przed wydarzeniem.

Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij