Świąteczny Kiermasz Pieniński - Szczawnica 28.12.2019 - 01.01.2020

Fot. 2019.12.24 17:23 / imprezy / czytano 588

Tradycyjnie, jak co roku Grupa Thermaleo & Uzdrowisko Szczawnica zaprasza  na Świąteczny Kiermasz Pieniński. Od 28 grudnia, w Sercu Uzdrowiska, w szczawnickiej Pijalni Wód przy Placu Dietla, można będzie nabyć piękne wyroby rękodzieła artystycznego pienińskiej twórczości ludowej czy drobne upominki, wykonywane przez artystów regionalnych.

To wspaniała okazja nie tylko do zakupu niepowtarzalnych pamiątek i upominków, ale także podziwiania niecodziennych wyrobów oraz rozmowy z naszymi utalentowanymi artystami. Ponadto 30 grudnia od 14.00. będzie można pokolędować na góralską nutę razem z Kapelą Zbójnicką. Kiermasz potrwa do 1 stycznia.


Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij