Profesjonalne studio nagrań w piwnicy MOK

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2012.11.23 12:13 / news / czytano 7272 / opinie 0

Od listopada 2012 działa przy Miejskim Ośrodku Kultury w Szczawnicy profesjonalne studio nagrań, działające na potrzeby archiwizowania dokonań kultury lokalnej oraz świadczące usługi komercyjne.  

Wczoraj oficjalnie otwarto pierwsze profesjonalne studio nagrań w Pieninach. Zostało ono zainstalowane w piwnicach zajmowanych przez Miejski Ośrodek Kultury. Pomieszczenie studyjne poświęcił ks. Józef Włodarczyk - proboszcz parafii w Szlachtowej. Studio mieści się w budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Szczawnicy i ma służyć do archiwizowania dokonań kultury lokalnej i jednocześnie świadczyć usługi komercyjne.

Autor: MW
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij