Twórczość artystów Pienin i Gorców na wspólnej wystawie - zaproszenie

Fot. 2019.10.25 20:38 / news / czytano 1188 / opinie 0

Stowarzyszenie LGD „Gorce-Pieniny” serdecznie zaprasza na wystawę prac artystów i twórców ludowych z regionu pienińsko-gorczańskiego oraz prac uczestników warsztatów zorganizowanych w ramach projektu pn. „KULTURA LUDOWA PIENIN I GORCÓW - ocalić od zapomnienia.

Wydarzenie odbędzie się 29 października (wtorek) o godz. 15:00 w siedzibie Pienińskiego Parku Narodowego w Krościenku n.D, gdzie będzie można podziwiać m.in. malarstwo na szkle, rzeźbę w drewnie czy regionalne stroje ludowe.
 
Organizacja wystawy połączona jest z promocją nowo wydanego albumu o twórcach regionu pienińsko-gorczańskiego. Projekt pn. „KULTURA LUDOWA PIENIN I GORCÓW - ocalić od zapomnienia" uzyskał dofinansowanie z Narodowego Centrum Kultury w ramach programu EtnoPolska 2019 i obejmował przeprowadzenie warsztatów na obszarze LGD „Gorce-Pieniny” czyli w gminach: Czorsztyn, Krościenko n.D, Ochotnica Dolna oraz w Szczawnicy, wydanie albumu o twórcach ludowych oraz organizację wystawy.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij