Wieczór rockowy pod kolejką

Fot. Janusz Wojtarowicz 2013.05.02 09:16 / news / czytano 6561 / opinie 0

Pierwszy Dzień Przyjaźni Polsko Węgierskiej zakończył się występami grup rockowych z Polski i Węgier.

- Dzisiaj zobaczycie na scenie pod kolejką dwa występy polskiej i węgierskiej grupy rockowej. Pierwsza jest już na scenie, polski zespół "Johny" a po nich zespół z "Hipollit" z Węgier. Będzie duża dawka adrenaliny i mocne uderzenie. Zapraszam jeszcze raz wszystkich do wspólnej zabawy - rozpoczął koncert Artur Majerczak z Miejskiego Ośrodka Kultury w Szczawnicy.  

Ciekawostką jest, że grupa "Johny" powstała po kilku spotkaniach organizatorów i uczestników Warsztatów Muzycznych organizowanych przez Muzyczną Owczarnię w Jaworkach. Grają muzykę rockową z elementami melancholii. Bardzo melodyjne ballady przeplatane ostrymi gitarowymi riffami najbardziej leżą członkom zespołu; Jan Malski - vocal, Agnieszka Kural - bas, Piotr Lelito - gitatra, Adam Herbowski - gitara, Grzegorz Malski - perkusja. Zespół bisował a wokalista Jan Malski zaśpiewał na koniec piosenkę zespołu Queen "Too Much Love Will Kill You". 

- Witam serdecznie w imieniu całej kapeli "Hipollit". Jest to ich pierwszy występ w Polsce i mają nadzieję, że się spodobają. Zagrają tutaj największe szlagiery węgierskie lat 90-tych i te współczesne przerobione przez grupę. Są to w większości studenci, na co dzień zajmują się również piłką, harcerstwem. Mam nadzieję, że spodoba się Państwu - zapowiedziała występ kapeli tłumaczka z Węgier. 

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij