After Party na zakończenie sezonu

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2017.09.25 10:35 / news / czytano 1919 / opinie 0

Na zakończenie sezonu wakacyjnego w Szczawnicy zagrał i zaśpiewał zespół After Party wykonujący muzykę disco polo.


Początkowo impreza z udziałem zespołu miała odbyć się na początku sezonu turystycznego w kwietniu br. Podobnie jak teraz, pogoda pokrzyżowała plany organizatorom i zaplanowane atrakcje włącznie z widowiskowym spływem przełomem Dunajca i prezentacją muzyczną zespołów regionalnych z terenu Pienin, Gorców, Spisza i Podhala nie udała się.

Ostatecznie zakończenie lata odbyło się w niedzielne wczesne popołudnie z zespołem disco polo. Zebranych przywitał gospodarz miejsca Grzegorz Niezgoda burmistrz Szczawnicy. W wydarzeniu uczestniczył też Stanisław Barnaś Radny Sejmiku Województwa Małopolskiego oraz Stanisław Jurkowski wójt Gminy Ochotnica Dolna.

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij