Roztańczeni księża Pallotyni

Fot. Arch. szkoły 2013.09.10 19:05 / news / czytano 4870 / opinie 0

W Zespole Placówek Oświatowych w Łapszach Niżnych młodzi alumni pantomimą pokazali, czym zajmują się na co dzień.

W czwartek 5. września 2013 roku, jak wpisało się to już w coroczną tradycję szkoły w Łapszach Niżnych, wizytę złożyli ksiądz i klerycy ze Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego w Ołtarzewie.
 
Do Wspólnoty Pallotynów należał również bł. ks. Józef Stanek, patron naszej Szkoły Podstawowej, pochodzący właśnie z Łapsz Niżnych. Wspólne śpiewanie piosenek i wspaniałe zabawy rozbudziły w sercach uczniów miłość i religijny szacunek. Spotkanie to było pełne radości, rozmów i dobrej muzyki, natomiast taniec na holu szkoły pociągnął do wspólnej zabawy nie tylko uczniów, ale i nauczycieli. Okrzyki radości i zachwytu długo jeszcze rozbrzmiewały w murach łapszańskiej szkoły.
Autor: Krystyna Lasak / Oprac. red.
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij