Konkurs Palm Wielkanocnych

Fot. 2015.03.20 19:17 / news / czytano 2796 / opinie 0

Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy, Oddział Pieniński Związku Podhalan i Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Wojciecha w Szczawnicy zapraszają do wzięcia udziału w Konkursie Palm Wielkanocnych.


Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 29 marca w Niedzielę Palmową o godzinie 11.30 w Domu Parafialnym obok kościoła parafialnego. Konkurs rozstrzygany będzie w trzech kategoriach: palma tradycyjna, palma najwyższa oraz palma najładniejsza-oryginalna. Spośród prezentowanych palm jury wybierze najładniejszą, która otrzyma osobną nagrodę Grand Prix konkursu. 

Palmy wielkanocne do konkursu należy dostarczyć w Niedzielę Palmową do sali św. Kingi w Domu Parafialnym, po zakończonej Mszy św. o 10.30 w Kościele Parafialnym w Szczawnicy. Oceny dokona powołane przez organizatorów jury, w poniedziałek po Niedzieli Palmowej.
 
Więcej informacji i regulamin dostępny TUTAJ
 
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij