Bezpłatne zwiedzanie elektrowni w Niedzicy z Sherlockiem Holmesem dla uczniów szkół podstawowych

Fot. 2015.05.10 22:48 / news / czytano 2110 / opinie 0

Zainspirowani dobrymi rezultatami jakie widzimy w rozwoju dzieci uczestniczących w Akademii Młodego Energetyka, postanowiliśmy przygotować, specjalnie dostosowaną ścieżkę zwiedzania naszej elektrowni w Niedzicy dla uczniów szkół podstawowych.

1. maja wprowadził się do nas Sherlock Holmes, który razem z dziećmi uczestnicząc w warsztatowej ścieżce zwiedzania, szukając tajemniczego skarbu odkrywa jak działa elektrownia. Od maja dzieci będą mogły spotkać się z Sherlockiem Holmesem w środy i soboty.
 
13. i 20. maja organizujemy sześć bezpłatnych wejść zwiedzania z Sherlockiem po elektrowni w godzinach: 9.00, 11.30 i 14.00. Serdecznie zapraszamy grupy dzieci do 20 osób w wieku 6-12 lat z opiekunami.

O możliwości bezpłatnego udziału decyduje kolejność zgłoszeń. Uprzejmie proszę o potwierdzenie udziału w zagadkowej podróży w poszukiwaniu prądu pod nr tel. 182610131 lub na adres e-mail: Natalia.Niemiec@niedzica.pl
Autor: Natalia Niemiec
Źródło: ZEW Niedzica S.A.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij