Gimnazjaliści na warsztatach Eko – Logika i koncercie zespołu Papa Dance

Fot. Arch. szkoły 2015.05.24 18:35 / news / czytano 3489 / opinie 0

18. maja grupa uczniów Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krościenku n.D wraz z opiekunami Bożeną Chlebek, Joanną Majerczak oraz Michałem Gawłem udała się do Krakowa, by uczestniczyć w spotkaniu pt. „Eko – Logika” z zakresu ochrony środowiska.

Do dbania o naszą przyrodę zachęcał nas Gerard Sawicki - przyrodnik oraz dziennikarz Telewizji Polskiej SA. Zaprezentowane przez niego treści dotyczyły między innymi relacji ludzi ze środowiskiem na przestrzeni dziejów, katastrof ekologicznych, bioróżnorodności, rozpoznawania zagrożeń środowiska oraz ochrony gatunków i ich siedlisk.

Dobre wrażenie wywarł na nas kończący spotkanie koncert zespołu Papa Dance, którego muzyka połączyła osoby różnych pokoleń.

Udało nam się zrobić sobie wspólne zdjęcie z Pawłem Stasiakiem, wokalistą zespołu i  zdobyć jego autograf. Bilety na prezentację i koncert otrzymaliśmy dzięki uprzejmości Wójta Gminy Krościenko n. D.

Halę opuściliśmy około 20.00, po czym w znakomitych nastrojach udaliśmy się autobusem do naszych domów.
Autor: Edyta Dyda
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij