Kraków, ale inaczej

Fot. Arch. szkoły 2015.06.21 22:57 / news / czytano 1903 / opinie 0

Zwiedzanie Radia Kraków, zabawy z nauką na wystawie interaktywnej przy Collegium Maius, Oskar Andrzeja Wajdy w skarbcu tego muzeum, żywy boa dusiciel i scena Teatru im. J. Słowackiego.

Na deser zabawa na najciekawszym placu zabaw, czyli Ogrodzie Doświadczeń – to skrót tego, co było udziałem drugoklasistów łapszańskiego gimnazjum podczas wycieczki do Krakowa. Miasta które wciąż zaskakuje i kryje tyle niespodzianek.

 Cytując uczniów wycieczka była: super, fajna, ciekawa, każdy czegoś się nauczył i mimo, że zmęczenie i czas dawał o sobie znać nikt nie narzekał. Warto było. Warto podróżować i poznawać świat. I do tego zachęcamy w wakacje! 

Autor: Barbara Kowalczyk
Źródło: ZPO Łapsze Niżne
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij