Na Dzikim Południu - kolejny konkursowy film

Fot. 2013.05.20 18:08 / news / czytano 2521 / opinie 0

Pewnego dnia małym miasteczkiem Szczawnica - city wstrząsneła wiadomość o napadzie na lokalny bank. Szeryf postanowiła wreszcie coś z tym zrobić.

Miasteczko westernowe Twinpigs w Żorach zorganizowało konkurs filmowy, który polega na nakręceniu 1 minutowego filmu w jakikolwiek sposób nawiązującego do tematyki westernowej. Udział w konkursie biorą uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjów i liceów z pięciu województw. Uczniowie z Publicznego Gimnazjum im. ks. prof. Józefa Tischnera z klasy IIc odważnie postanowili rzucić rękawicę Polsce i również nakręcili oryginalny film.
 
Do kolejnego etapu przechodzi określona liczba drużyn z największą ilością głosów, uczniowie ze szczawnickiego gimnazjum proszą o głosy, gdyż do wygrania są naprawdę wartościowe nagrody.
 

 

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij