Olimpiada bez granic w hali sportowo - widowiskowej w Maniowach

Fot. Arch. UG Czorsztyn 2013.10.27 19:31 / news / czytano 2366 / opinie 0

23. października w hali sportowo - widowiskowej w Maniowach odbyły się zawody w piłce halowej dziewcząt i chłopców. Było to kolejne wydarzenie w ramach projektu „Olimpiada bez granic”. 

Zarówno w grupie chłopców jak i dziewcząt lepszymi okazali się uczniowie ze szkoły w Haligovcach. Pokonali oni drużyny z Maniów wynikami: w kategorii dziewcząt: 0:5; w kategorii chłopców: 13:10.

Zwycięzcy otrzymali słodycze, a wszyscy uczestnicy - pamiątkowe dyplomy oraz ciepły poczęstunek. Rywalizacja w ramach projektu unijnego „OLIMPIADA BEZ GRANIC” trwa, a efektem końcowym będzie wyłonienie szkoły, która okaże się najlepsza!
 
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.
Autor: Adrianna Berszakiewicz
Zdjęcia: Arch. UG Czorsztyn
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij