Zdrowa żywność to podstawa!

Fot. 2018.12.12 19:08 / news / czytano 1445 / opinie 0

27 listopada, na zaproszenie Pani Wiktorii Koszyk nauczycielki ze Szkoły Podstawowej w Kluszkowcach, uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami branży gastronomicznej przeprowadzili prelekcję oraz pokaz nt. prawidłowego odżywiania dzieci i młodzieży. 


Prezentacja miała na celu udzielenie odpowiedzi na pytania: „po co organizmowi pożywienie i do jakich procesów życiowych organizm wykorzystuje składniki w nim zawarte?, jakich składników odżywczych dostarczać do organizmu i w jaki sposób by mógł prawidłowo funkcjonować”?

W tym samym dniu w Szkole Podstawowej w godzinach popołudniowych odbywały się spotkania rodziców z wychowawcami. Pani dyrektor zorganizowała prelekcję na temat odżywiania skierowaną także do rodziców, którą przeprowadził Pan Maciej Czaja. Zainteresowanie zagadnieniem wśród rodziców było bardzo duże. Niektórzy z nich indywidualnie skorzystali z porad dietetycznych, uzyskali wskazówki dotyczące zmian nieprawidłowych nawyków żywieniowych.

Prezentacje nt. zasad prawidłowego odżywiania oraz pokaz produkcji zdrowych przekąsek przeprowadzili nauczyciele ZSZiP Barbara Ciesielka oraz Maciej Czaja wraz z uczniami klasy drugiej : Kamilą Siedlarz, Emilią Cichoń, Karolem Bukowskim, Bartłomiejem Mendr
Źródło: ZSZiP Krościenko
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij