Pisanki w Zespole Placówek Oświatowych gotowe

Fot. Arch. szkoły 2015.03.24 18:11 / news / czytano 1975 / opinie 0

Wielkanocne pisanki wykonali uczniowie Szkoły Podstawowej w Łapszach Niżnych podczas zajęć plastycznych z decupage.

Decupage to bardzo oryginalna technika zdobienia - właściwie wszystkiego – przed Wielkanocą na czasie są pięknie zdobione pisanki, które mieli właśnie okazję przygotować uczniowie z kl IV, V i VI Szkoły Podstawowej w Łapszach Niżnych podczas zajęć plastycznych z decupage prowadzonych z inicjatywy Stowarzyszania „Dzieci i Młodzież Spisza” działającego przy tutejszej szkole.
 
Zajęcia prowadziła nieodpłatnie pani Beata Kowalczyk z Niedzicy – za co w tym miejscu bardzo gorąco dziękujemy. Choć to wcale niełatwa technika, wymagająca cierpliwości i dokładności, to jednak dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach. Jak same stwierdziły wykonywanie pisanek dało im wiele radości. Oto niektóre z ich opinii: „Zajęcia były: bardzo fajne i ciekawe,... fascynujące! Ciekawe było w nich wszystko. Podobały mi się, bo: można było się nauczyć nowych rzeczy i robić coś wspólnie.
Zainspirowały mnie do: uczenia się nowych rzeczy - plastyka bardzo mnie interesuje.”

Jak widać wielu zainspirowały i pobudziły do działania – bo to naprawdę niesamowite ile ciekawych rzeczy można zrobić, ile się nauczyć i dowiedzieć. I … jakie piękne można przygotować pisanki! Wesołych Świąt!
Autor: KOB
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij