Łapsze: Andrzejkowe zabawy

Fot. Arch. ZPO w Łapszach 2016.11.25 19:10 / news / czytano 3039 / opinie 0

Świętego Andrzeja tuż tuż, więc czas na andrzejkowe zabawy i wróżby. Uczniowie łapszańskiego gimnazjum we wtorek, a uczniowie szkoły podstawowej w środę bawili się na dyskotekach.

Smaczne kanapki, batonik i herbata przygotowane i serwowane przez rodziców szkoły podstawowej były źródłem energii do tańca dla uczniów podstawówki. Gimnazjaliści nabierali sił korzystając ze stoiska gdzie królowały ciasta, babeczki, kanapki, galaretki i truskawkowe koktajle. Datki zebrane tak przez gimnazjalistów do puszki przeznaczone zostały zakup darów do Szlachetnej Paczki. Samorządy Uczniowskie obu szkół zadbały o dobrą organizację i zabawę. I tu i tu nie zabrakło wróżb i wróżenia zgodnie z andrzejkową tradycją. Dobra muzyka, wspaniała atmosfera i radość wspólnej zabawy - czego chcieć więcej na andrzejkowy wieczór?
Źródło: ZPO Łapsze Niżne
Zdjęcia: Arch. ZPO w Łapszach
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij