Podziękowania dla strażaków

Fot. Arch. przedszkola 2014.05.09 15:13 / news / czytano 3802 / opinie 0

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w dniu 6. maja br. gościli w Miejskim Przedszkolu Publicznym w Szczawnicy.

Święto św. Floriana jest okazją do utrwalenia zasad bezpieczeństwa i zapoznania z trudną i odpowiedzialną pracą strażaków, która nie polega tylko na gaszeniu pożarów, ale również na udzielaniu pomocy w czasie wypadków czy powodzi. Przedszkolaki oglądały wozy strażackie oraz ich wyposażenie, a także aparaturę i sprzęt wykorzystywany podczas akcji. Najwięcej emocji wzbudził jednak pokaz użycia sprzętu gaśniczego i ratunkowego.  Po obejrzeniu sprzętu i pokazów gaśniczych dzieci mogły wsiąść do wozu strażackiego i przymierzyć hełm strażacki. Swoją wdzięczność wyraziły poprzez wręczenie strażakom pamiątkowego plakatu – podziękowania.

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Arch. przedszkola
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij