Prosto z pola na idola

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2014.03.22 09:12 / news / czytano 3223 / opinie 0

Kolejna, szósta edycja konkursu wokalnego „Prosto z pola na idola” za nami. Tym razem zaprezentowało się nam siedmioro wspaniałych wokalistów i wokalistek.

Wspaniała wiosenna pogoda i gorąca atmosfera w hali przy gimnazjum w Maniowach. Tak najkrócej można określić wrażenia z dnia wczorajszego. W szósta edycji konkursu wokalnego „Prosto z pola na idola” zaprezentowało się siedmioro wspaniałych wokalistów i wokalistek. I nie jest ważne, czy każde z nich dysponuje super-głosem, ważne że potrafią się bawić i jeszcze porwać do tej zabawy całą szkołę.
 
Wystąpili: Kornelia Trybunia z piosenką A.Wyszkoni „Czy ten pan i pani”,  Adrian Sas - Effekt „Uciekam od żony”, Ania Rusin – Hey „Teksański”, Basia Tkaczyk – P.Kukiz „Miasto budzi się”, Irek Kowalczyk – Strachy na Lachy „Dzień dobry, kocham cię”, Karolina Krężel – M.Brodka „Miał być ślub”, Krystian Kasica – Long&Junior „Tańcz, tańcz, tańcz”. Szkolne jury w składzie p.B.Urbaniak, p.A.Berszakiewicz, p.E.Wetula oraz przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego – M.Bednarczyk doceniło zwłaszcza występy Karoliny (nagroda główna), Ani, Irka i Kornelii (wyróżnienia).

W trakcie burzliwych obrad jury, oprócz tradycyjnego odśpiewania „Wiosny” Skaldów, wszyscy uczniowie mieli okazję wykonać piosenkę „Cup song”, podczas której śpiewowi Basi Tkaczyk towarzyszył akompaniament wystukiwany plastikowymi kubeczkami. Dziękujemy p. Ewie Wetuli za przygotowanie wszystkich klas gimnazjum do tego nie lada wyczynu. Być może „Cup song” zagości jako stały punkt programu naszej corocznej imprezy.
 
Czyniąc zadość prośbom i naciskom publiczności oraz jury, w finale oprócz Karoliny z nagrodzona piosenką, pojawili się na scenie Adrian z Krystianem. Utworem „Tańcz, tańcz, tańcz” ruszyli z posad całą maniowską halę, porwali do śpiewu, tańca i podskoków nie tylko uczniów, ale i nauczycieli. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą atmosferę i zabawę. Tak wygląda godne powitanie wiosny!
Autor: Małgorzata Kunstman
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij