Szkoła w Trybszu nakręci film - Małe jest piękne

Fot. 2014.05.16 15:19 / news / czytano 1977 / opinie 0

Szkoła Podstawowa im. Świętej Elżbiety Węgierskiej w Trybszu po raz trzeci w programie Englisch Teaching Polsko –Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Już od września tego roku Szkoła Podstawowa w Trybszu rozpocznie realizację projektu we współpracy z Polsko – Amerykańską Fundacją Wolności. Jest to trzecia forma współpracy w ramach programu English Teaching. Za pierwszym razem, w roku 2006, wyposażyliśmy pracownię języka angielskiego w niezbędne tablice, gry dydaktyczne i pozycje książkowe. Uczniowie otrzymali wtedy dofinansowanie do wycieczki, odbył się cykl zajęć pozalekcyjnych dla wszystkich naszych uczniów. Na podsumowaniu projektu gościliśmy Konsula USA w Krakowie. Otrzymaliśmy wtedy 8800 zł. Po raz drugi otrzymaliśmy dofinansowanie w kwocie 12 000 zł na realizację projektu polegającą na podróży po krajach anglojęzycznych- oczywiście na mapie i wirtualnie. Nawiązaliśmy współpracę ze wszystkimi ambasadami tych krajów w Polsce. Na zakończenie projektu każda klasa, wraz z wychowawcą, przedstawiła kraj anglojęzyczny przez siebie opracowywany. 
 
Teraz, po raz trzeci, będziemy kręcić film! Ale o wszystkim będziemy informować na stronie www.sptrybsz.lapszenizne.pl. Dofinansowanie  tym razem to 16 000 zł. MAŁE JEST PIĘKNE.
Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Łapsze Niżne
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij