Wakacyjnie, kolorowo i muzycznie w Jazz Barze

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2013.08.23 22:15 / news / czytano 2202 / opinie 0

Na tarasie szczawnickiego Dworku Gościnnego stanął wielki kolorowy wakacyjny dom. Dzieci biorące udział w zabawie pn. "Wakacje jeszcze są...bawmy się" własnoręcznie i według własnego pomysłu go malowały.

Na najmłodszych czekały zabawy i konkursy z nagrodami, kolorowe balony i farby do pomalowania domu z tekturowych pudełek. Na rodziców promocyjne ceny deserów oferowanych przez Restaurację Jazz Bar.

Kilkugodzinna plenerowa zabawa zakończyła się występem grupy "Ostatni w Raju". Zespół ten tworzy czwórka przyjaciół: Łukasz Wójcik, Paweł Moliszewski, Konrad Nowak oraz Tomek Płaszewski. Grupa powstała na początku 2010 roku, grają rocka, trochę brudnego, momentami może wydawać się, że jest niedopracowany. Nic bardziej mylnego. Odcinają się od muzyki, która jest w sposób laboratoryjny wyczyszczona, odszumiona,  równa i poukładana, ponieważ w niej nie znajdują nic spontanicznego.

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij