Warsztaty z Jarosławem Kuźniarem - dziennikarzem TVN

Fot. 2015.01.30 21:46 / news / czytano 1992 / opinie 0

W lutym w Dworku Gościnnym kolejne ciekawe propozycje. Już 6 i 7 lutego w cyklu „Pasja Gwiazdy” gościem będzie znany dziennikarz  TVN 24 Jarosław Kuźniar, który po raz pierwszy opowie i pokaże swoją pasję.

W piątek 6 lutego o godzinie 18.00 odbędzie się otwarcie jego wystawy fotograficznej, a w sobotę o 11.00 odbędą się w cyklu „Spotkania Mistrza z Uczniem” otwarte  warsztaty dziennikarskie dla profesjonalistów i amatorów. 
 
Jarosław Kuźniar to dziennikarz i prezenter związany ze stacją TVN. Na początku kariery dziennikarskiej był związany z Radiem Sudety oraz Telewizją Sudecką. Pracował także w Polskim Radiu Wrocław, następnie w Programie III Polskiego Radia prowadził Zapraszamy do Trójki. Przez 5 lat pracował w Radiu ZET, gdzie przygotowywał popołudniowe wiadomości i Wydarzenia Dnia. Od  2007 pracuje w TVN24, gdzie od poniedziałku do piątku jest gospodarzem Poranka TVN24. Prowadził program  Rozmowę bardzo polityczną. Był prowadzący muzyczny program X Factor .Przeprowadza wywiady dla tygodnika „ Wprost”.
 


Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij