Wolontariusze ZSZiP odwiedzili dzieci z OREW w Krościenku

Fot. Arch. ZSZiP w Krościenku 2016.12.17 18:51 / news / czytano 3396 / opinie 0

„Bogactwem człowieka są: uśmiech, przyjazny gest, pogodne słowo.” (Phil Bosmans)

Mamy nadzieję, że powyższe słowa będą udziałem dzieci z OREW w Krościenku, które z paczkami świątecznymi odwiedził św. Mikołaj z pomocnikami – Wolontariuszami ZSZiP.

Każde dziecko miało możliwość porozmawiać z Mikołajem i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Spotkanie uświetniło wspólne kolędowanie – wolontariusze zaśpiewali także kilka pastorałek i regionalnych kolęd. Na zakończenie złożyliśmy sobie nawzajem życzenia świąteczne i noworoczne.

Szkolny Klub Wolontariatu „Niezapominajka” od wielu lat przygotowuje paczki świąteczne dla dzieci oraz osób starszych i chorych, aby choć na chwilę wywołać uśmiech na ich twarzach. Organizacja tego wydarzenia rozpoczyna się już od listopada, kiedy to wolontariusze rozpoczynają przygotowania do kiermaszu. W akcję zaangażowana jest cała szkoła – zarówno uczniowie, którzy swoimi talentami plastycznymi wykonują piękne ozdoby świąteczne, a także nauczyciele i pracownicy oraz rodzice uczniów, którzy te ozdoby kupują, wspierając nasze akcje. Dziękujemy więc dzisiaj naszym sponsorom za pomoc i zapraszamy do dalszej współpracy.
Autor: s. Małgorzata Dyrek
Źródło: ZSZiP w Krościenku n.D
Zdjęcia: Arch. ZSZiP w Krościenku
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij