Utrudnienia w ruchu

Fot. Arch. UMiG Szczawnica 2015.03.27 21:16 / news / czytano 2290 / opinie 0

Mieszkańców i gości udających się do Szczawnicy czekają w najbliższym czasie utrudnienia w ruchu związane z robotami przebudowy kanalizacji sanitarnej przy ulicach Głównej i Szlachtowskiej.

Roboty prowadzone będą etapowo.

Etap I – obejmuje odcinek drogi powiatowej ul. Szalaya od skrzyżowania z ul. Św. Krzyża do skrzyżowania z ul. Samorody.
Zamknięcie drogi planowane jest w godzinach od 20.00 – 4.00 rano, w dniach od 26.03 - 13.04.2015r. Objazd wyznaczony będzie drogami gminnymi; ul Św. Krzyża i ul. Sopotnicką. Możliwy będzie przejazd z ul. Samorody na ul. Szlachtowską. Ruch na całej drodze objazdowej odbywać się będzie dwukierunkowo.

Etap II – obejmuje odcinek drogi powiatowej ul. Szlachtowską od skrzyżowania z ul. Samorody do skrzyżowania z ul. Szlachtowska-boczna. Planowane jest całkowite zamknięcie drogi w godzinach od 7.00 – 18.00, w dniach od 14.04 – 30.04.2015 roku. Objazd wyznaczony będzie drogami gminnymi: - ul. Samorody w kierunku od Jaworek do centrum Szczawnicy, - ul. Św.Krzyża i ul. Sopotnicką dla kierunku centrum Szczawnicy – Jaworki.

Etap III – obejmuje odcinek drogi powiatowej od skrzyżowania ul. Szlachtowska - boczna do budynku OHP. Termin wykonania powyższego etapu zostanie podany w późniejszym czasie.




Autor: Oprac. red.
Źródło: UMiG Szczawnica
Zdjęcia: Arch. UMiG Szczawnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij