Zimowe pojedynki z nudą - ferie w bibliotece

Fot. Arch. Biblioteki w Krościenku 2020.02.10 17:22 / news / czytano 732 / opinie 0

Podczas ferii zimowych, Gminna Biblioteka Publiczna w Krościenku nad Dunajcem, zorganizowała warsztaty dla dzieci, pod hasłem ,,Zimowe pojedynki z nudą!”. Wychodząc z tego założenia, na uczestników spotkań czekało wiele atrakcji i dużo emocji. 

Skarpetkowy teatrzyk, dostarczył wiele wrażeń estetycznych, uwrażliwiając na przekaz sztuki teatralnej, ponieważ uczestnicy sami zaprojektowali i wykonali piękne pacynki, a następnie wcielili się w rolę aktorów. Za trud i zaangażowanie wszystkie dzieci zostały nagrodzone brawami i małym upominkiem od Polskiego Stowarzyszenia Flisaków Pienińskich, serdecznie dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę.
Na kolejnych warsztatach spróbowaliśmy wykonać "coś z niczego”  i tak powstały: kolorowe lampiony świecące nocą - ze słoików, piękne obrazy – namalowane na starych deseczkach techniką kropkowania, gry planszowe z recyklingu, a także maski karnawałowe,  bez których żaden bal, czy zabawa szkolna nie może się odbyć.

Był to cudowny czas na poznawanie nowych rzeczy i naukę. Głównym celem, było zagospodarowanie wolnego czasu naszym młodym czytelnikom i sympatykom, a także zainteresowanie czytelnictwem. 

Więcej na naszej stronie :

Autor: Weronika Walkowska
Zdjęcia: Arch. Biblioteki w Krościenku
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij