Krościenko: Warsztaty rysowania węglem w plenerze

Fot. Arch. Organizatora 2020.07.02 21:21 / news / czytano 1053 / opinie 0

Warsztaty rysowania węglem w plenerze, to jedno ze spotkań, w ramach programu- Partnerstwo dla książki 2020 pt. ,,Odyseja pienińska z baśnią i legendą", na które Gminna Biblioteka Publiczna w Krościenku nad Dunajcem otrzymała dofinansowanie MKiDN, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Tematem przewodnim był Skrzydlaty Mnich z Czerwonego Klasztoru wg Jana Wiktora. Prowadząca warsztaty, Pani Monika przekazała wszystkie barwne opowieści i techniki cieniowania węglem, aby potem naszkicować miejsca związane z bratem Cyprianem. Uczestnicy zabrali się solidnie do pracy i w pięknej scenerii z Dunajcem w tle, przenieśli się w minioną epokę.
 
Powstały piękne prace, ponieważ każdy pobudził swoją wyobraźnię i kreatywne myślenie. Dzieci były zafascynowane rysowaniem i szkicowaniem, co dało wspaniały efekt końcowy. Zapraszamy do galerii.

Autor: Weronika Walkowska
Zdjęcia: Arch. Organizatora
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij