Halowa Liga Orlik Polska - trwają zapisy

Fot. 2015.10.10 20:02 / news / czytano 2100 / opinie 0

Trwają zapisy dla drużyn zainteresowanych z miasta Nowy Sącz i Gmin ościennych w dwóch kategoriach wiekowych: +18 Amator z możliwością udziału 3 zawodników czynnych do A klasy włącznie, +35 otwarty z możliwością udziału zawodników czynnych do IV ligi włącznie.

Zgłoszenia dla ekip z Nowego Sącza oraz okolic: orlikpolska@o2.pl tel.> 512 777 447. Planowany start Ligi 24 października, regulamin i szczegóły dostępne na stronach: www.orlikpolska.pl, www.orlikpolska2015.pl

"Halowa Orlik Polska" objęta Patronatem Ministra Sportu i Turystyki oraz TVP jest projektem ogólnopolskim składającym się z 4 etapów rozgrywek:
- I etap - rozgrywki o Mistrzostwo Gminy, Miasta , Regionu
- II etap Turniej o Mistrzostwo Powiatu (1 dniowy z udziałem Mistrzów I etapu)
- III etap Turniej o Mistrzostwo Województwa - Mistrzowie Powiatów
- IV etap Finał Ogólnopolski (2 dniowy z udziałem Mistrzów wszystkich 16 województw)

Ambasadorem Ogólnopolskim "Halowa Orlik Polska" został ponownie Mirosław Szymkowiak, który zapowiedział że będzie spotykał się podczas rozgrywek z zawodnikami w różnych częściach Polski w tym również przybędzie do Nowego Sącza na jedną z kolejek ligowych. Nowością jest również to że TVP będzie odwiedzać nasze rozgrywki "Halowa Orlik Polska - na start" w programie cyklicznym, zawita również do Nowego Sącza - my znamy już termin, dla uczestników będzie on do końca niespodzianką.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij