I miejsce drużyny Gimnazjum w Łapszach Niżnych

Fot. Arch. szkoły 2014.05.18 23:01 / news / czytano 3453 / opinie 0

Drużyna Gimnazjum w Łapszach Niżnych uczestniczy w 16. edycji turnieju "Coca-Cola Cup" - największym w Polsce turniejem piłkarskim dla gimnazjalistów, którego ambasadorem jest Robert Lewandowski.

W samym województwie małopolskim zgłoszonych jest około 230 drużyn gimnazjalnych. Drużyna w składzie: Piotr Kromka, Maciej Kuchta, Bartłomiej Kapołka, Marcin Turkot, Daniel Jendrusiak, Daniel Waksmański, Mateusz Chmiel, Karol Kuruc, Arkadiusz Topór, Daniel Handzelek, rozegrała dwa etapy eliminacyjne. 

W pierwszym, rozegranym w Łapszach Niżnych, pokonała Sromowce, Frydman i Krempachy, zajmując I miejsce.  Drugi etap eliminacji odbył się w Maniowach. Łapszańscy gimnazjaliści wygrali z Zakopanem, Tylmanową, zremisowali z Maniowami, co dało im I miejsce w turnieju i awans do finału wojewódzkiego w Krakowie, który odbędzie się 31 maja 2014 r. Będą tam startować drugi raz z rzędu w gronie 16 najlepszych drużyn gimnazjalnych.
Autor: Piotr Koczocik
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij