Łapsze wygrywają półfinał wojewódzki

Fot. Arch. szkoły 2014.06.05 16:00 / news / czytano 3899 / opinie 0

28. maja br. w Kościelisku odbył się półfinał wojewódzki Gimnazjady Chłopców w Piłce Nożnej. Chłopięca drużyna Zespołu Placówek Oświatowych z Łapsz Niżnych reprezentowała tam powiat nowotarski.

Po ciekawych i emocjonujących meczach gimnazjaliści z Łapsz Niżnych zajęli I miejsce. Zespół wygrał 2 spotkania - 1 : 0 z Budzowem, 3 : 1 z Kościeliskiem oraz 2 : 2 z Myślenicami. Dało mu to awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 12. czerwca br. w Łososinie Górnej.

Skład drużyny: Piotr Kromka, Maciej Kuchta, Bartłomiej Kapołka, Daniel Jendrusiak, Marcin Turkot, Marcin Mąka, Daniel Handzelek, Daniel Waksmański, Mateusz Willman, Marek Radecki, Mateusz Bryja, trener: Piotr Koczocik.
Autor: Krystyna Lasak
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij