II Ogólnopolskie Letnie Warsztaty Gitarowo-Wokalne - zapowiedź LIPIEC 2015

Fot. 2015.06.08 20:25 / news / czytano 2276 / opinie 0

Druga edycja warsztatów odbędzie się w dniach 19-26 lipca 2015 r. w Kluszkowcach. Zgłoszenia przyjmowane są do 14. czerwca br. Zapraszamy wszystkich miłośników gitary i śpiewu. 

W ramach warsztatów będą przeprowadzane lekcje indywidualne oraz warsztaty grupowe (zespoły kameralne, orkiestra gitarowa) z zakresu gitary klasycznej, jazzowej, elektrycznej oraz indywidualne i grupowe zajęcia wokalne (emisja głosu, poprawna dykcja, język angielski w piosenkach, zachowanie na scenie...). 

Zapraszamy wokalistów na zajęcia gitarowe (będą mogli nauczyć się akompaniować sobie na gitarze) oraz gitarzystów do podszkolenia swojego warsztatu głosowego! Podczas warsztatów nie zabraknie wirtuozów gitary oraz znakomitych wokalistów, jak i wybitnych nauczycieli. Zajęcia gitarowe poprowadzą: Marek Zieliński, Piotr Kudełka, Jan Kudełka, Jakub Kudełka (gitara elektryczna!), natomiast zajęcia wokalne- Dominika Płonka oraz Maria Kudełka-Gonet. 

Więcej informacji dotyczących kosztów i zakwaterowania oraz programu znajdziesz TUTAJ

FORMULARZE i INNE NIEZBĘDNE DOKUMENTY

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij