Wysoka przegrana Jarmuty w Szaflarach

Fot. Wojciech Niezgoda 2014.09.11 19:34 / news / czytano 2279 / opinie 0

W zaległym spotkaniu z IV kolejki rozgrywek ligi okręgowej, piłkarze LKS Szaflary łatwo uporały się na swoim stadionie z Jarmutą Szczawnica ogrywając ją aż 4:0. Po tym spotkaniu piłkarze z Szaflar zostali wiceliderem nowosądeckiej V ligi.

W niedzielę Szaflary wprawdzie z trudem, ale jednak pokonały Sokół Słopnice 2:1 natomiast Jarmuta gładko przegrała w Piwnicznej z Ogniwem 0:3. Trener Jarmuty Jerzy Grabara trochę usprawiedliwiał swój zespół absencją dwu czołowych strzelców zespołu: Wojciech Wierciocha i Kurowskiego. Również tych piłkarzy zabrakło wczoraj w Szaflarach. Chyba jednak nie tylko absencja podstawowych piłkarzy legła u podstaw słabego występu Jarmuty w Szczawnicy. Okazuje się, że gra w A klasie (podobno podhalańska jest najmocniejsza) a V liga to dwie różne sprawy. Szaflary są już w V ligowych bojach zaprawione (zresztą o różne stawki) i to dało im dodatkowy atut w tym spotkaniu.
 
KS Szaflary – Jarmuta Szczawnica 4:0 (2:0)
1:0 Baboń 20, 
2:0 Gogolak 21, 
3:0 Kłosowski 49, 
4:0 Baboń 90.

Sędziował Krzysztof Olchawa z Nowego Sącza. 
Żółte kartki: Strama, Baboń – Ciesielka, Borucki.

Szaflary: Cisoń – Marek, Rusnak (82 Maciaś), Strama, Hajnos – Gogolak (46 Joniak), Jarząbek, F. Kamiński, P. Kamiński (78 Szczerba) – Kłosowski (66 Marduła), Baboń.
Jarmuta: Wójcikiewicz – Ciesielka, Diop, Babik, Jasiurkowski – Hrydziuszko, Piszczek (60 Ł. Wiercioch), Mlak, Borucki (78 Węglarz) – Pawełczak, Czapp.
Autor: Oprac. red.
Źródło: sportowepodhale.pl
Zdjęcia: Wojciech Niezgoda
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij