Biała Niedziela w Uzdrowisku Szczawnica

Fot. 2013.07.26 16:28 / news / czytano 2637 / opinie 0

W najbliższą niedzielę 28.07.2013 roku zapraszamy do Sanatorium „Inhalatorium”, Park Górny 2 w Szczawnicy na wyjątkowy dzień, w którym każdy będzie mógł zadbać o swoje zdrowie.

W ramach kolejnej, czwartej już „Białej Niedzieli” dla mieszkańców Szczawnicy a także dla turystów i kuracjuszy dostępne będą bezpłatne badania z zakresu spirometrii, EKG oraz różnych konsultacji lekarskich a także badania poziomu cukru oraz ciśnienia krwi. Ponadto w Zakładzie Przyrodoleczniczym będzie można skorzystać z wielu zabiegów, w tym: fizykoterapii, kinezyterapii, hydroterapii, inhalacji oraz wziewań a także z kuracji pitnej leczniczymi wodami mineralnymi.
 
Dodatkowo, w tym roku będzie można również zostać honorowym dawcą szpiku w ramach akcji „Podziel się życiem i TY”.

Szczegółowe Informacje o wydarzeniu: Gabriela Kierzyk, tel.: 519 067 688
 
Biała Niedziela w Uzdrowisku Szczawnica
Źródło: Uzdrowisko Szczawnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij