II spotkanie informacyjno-konsultacyjne - zaproszenie dla mieszkańców

Fot. 2022.09.26 15:17 / news / czytano 582 / opinie 0

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Gorce-Pieniny zaprasza na II spotkanie informacyjno-konsultacyjne.

Stowarzyszenie LGD „Gorce-Pieniny”zaprasza mieszkańców Gmin: Czorsztyn, Krościenko nad Dunajcem, Ochotnica Dolna oraz Miasta i Gminy Szczawnica do udziału w budowaniu strategii rozwoju regionu.
 
Opracowujemy nową Strategię Rozwoju dla Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Gorce-Pieniny. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców, przedstawicieli instytucji publicznych, organizacji pozarządowych oraz przedsiębiorców do udziału w pracach nad dokumentem, a także w spotkaniach informacyjno-konsultacyjnych. Wypracowane podczas spotkań pomysły i zebrane uwagi posłużą do identyfikacji najważniejszych problemów, potrzeb i potencjałów oraz do opracowania przedsięwzięć i zadań potrzebnych do realizacji przez LGD.

PROGRAM II SPOTKANIA:
Omawiane zagadnienia: przedstawienie wyników Diagnozy, wypracowanie założeń LSR.
Sposób wyciągania wniosków: narzędzia/metody pracy warsztatowej. Sposób uwzględnienia głosu mieszkańców: zebranie wyników pracy i opracowanie Notatki ze spotkania, z Notatek i innych zebranych informacji z każdego Etapu prac powstanie Raport, na podstawie którego decyzje będzie podejmował Zespół ds. LSR. Wpływ na ostateczny kształt LSR: wypracowanie kluczowych elementów LSR. Udział mieszkańców jest dla nas ważny i będzie miał realny wpływ na nasze działania w najbliższych latach.

Harmonogram spotkań:
27.09.2022 r. (wtorek)
Ochotnica Dolna, godz. 9.00-11.00; Wiejski Ośrodek Kultury, ul. Dłubacze 173B
Krościenko nad Dunajcem, godz. 11.30 -13.30; Centrum Kultury i Promocji, ul. Rynek 34
Szczawnica, godz. 14.30-16.30; Urząd Miasta i Gminy, ul. Szalaya 103
Czorsztyn, godz. 17.00-19.00; Urząd Gminy, Gorczańska 3


Organizator spotkania: Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny” z siedzibą w Krościenku nad Dunajcem, ul. Rynek 32.

Więcej informacji na www. leadergorce-pieniny.pl. W przypadku pytań/uwag prosimy o kontakt: tel. 789 304 706, e-mail: biuro@leadergorce-pieniny.pl

Źródło: Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny”
Autor: oprac.red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij