Jasełka, taniec i śpiew na Dzień Babci i Dziadka

Fot. 2023.01.29 23:31 / news / czytano 801 / opinie 0

W drugiej połowie stycznia w całej Polsce obchodzony jest Dzień Babci oraz Dzień Dziadka. Z tej okazji uczniowie klas I-III w Szkole Podstawowej nr 2 w Krościenku n.D przygotowali dla swoich babć i dziadków szczególny występ.

Dzieci pojawiły się na scenie w przepięknych, barwnych przebraniach i odegrały spektakl o narodzinach małego Jezusa. Do swojego występu przygotowywały się starannie już od wielu tygodni, a efekt końcowy przeszedł najśmielsze oczekiwania i oczarował widzów. Były to wyjątkowe chwile, pełne uśmiechu, radości i dumy. Na zakończenie na dziadków i babcie czekały prezenty i słodki poczęstunek. 
 
Przygotowaniem przedstawienia zajęli się nauczyciele: Joanna Pyrdoł, Bożena Chlebek, Iwona Satała, Barbara Andruszko, Magdalena Rozmus - Urbaniak , ks. Marek Lis.
 
Babcie i dziadkowie, dziękując za piękny występ, wkład pracy i doskonałą grę aktorską, wrzucili "do kapelusza" kilka złotych, które dofinansuje najbliższą wycieczkę swoich wnucząt.
 

Autor: oprac.red.
Źródło: SP2 w Krościenku
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij