Konkurs: Mój Ogród Kwiatowy 2020

Fot. 2020.05.07 20:47 / news / czytano 928 / opinie 0

Wzorem lat ubiegłych Dyrektor Centrum Kultury Gminy Czorsztyn oraz Koła Gospodyń Wiejskich zapraszają mieszkańców do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu  „Mój Ogród Kwiatowy 2020”.

Głównymi kryteriami oceny zgłoszonych do konkursu ogródków będzie ich ogólna estetyka, kompozycje roślinne i ich dobór, wkomponowanie ziół przyprawowych w ogrodzie, czy też pomysłowość i oryginalność w jego urządzeniu.

Zgłoszenia do I Etapu Gminnego przyjmowane są do 29 maja br. elektronicznie pod adresem: ckgczorsztyn@onet.pl, bądź osobiście za pośrednictwem  gospodyń poszczególnych Kół Gospodyń Wiejskich.

W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, adres oraz numer telefonu. Oceny przedmiotu konkursu dokona Komisja Konkursowa, na podstawie przeprowadzonych oględzin w terenie (po wcześniejszym uzgodnieniu terminu oględzin).
 
Regulamin konkursu i karta zgłoszenia dostępne TUTAJ
Autor: Aneta Markus
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij