Krościenko: Pobili ratowników medycznych

Fot. 2023.01.27 14:25 / news / czytano 2030 / opinie 0

Do zdarzenia doszło około godziny 21:00 w czwartek. Policjanci z Komisariatu Policji w Szczawnicy zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 23 lat, mieszkańców Krościenka i Tarnowa.

Zatrzymani pobili ratowników medycznych, którzy zwrócili im uwagę w związku z ich wulgarnym i głośnym zachowaniem. Mężczyźni w remizie OSP mieli przewracać ławki i zachowywać się agresywnie. Wywiązała się awantura i szarpanina także ze strażakami OSP.
 
Ratownicy medyczni zostali przewiezieni do szpitala na badania. Doznali niegroźnych obrażeń ciała. Ponadto mieszkaniec Krościenka znieważył i naruszył nietykalność cielesną interweniujących policjantów. Dzisiaj prowadzone są dalsze czynności w tej sprawie, trwa ustalanie dokładnych okoliczności tego zdarzenia, zabezpieczanie dowodów i przesłuchania świadków, a także osób biorących w tym zdarzeniu.
Autor: oprac.red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij