Krościenko: Punkt  Informacyjno-Konsultacyjny

Fot. 2018.01.11 16:48 / news / czytano 2003 / opinie 0

Z pomocy skorzystać mogą mieszkańcy gminy Krościenko znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, zmagających się z problemami i szukających pomocy w ich rozwiązaniu.

Realizując Gminny Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2018 r. wzorem lat ubiegłych gminna komisja zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Krościenko znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, zmagających się z problemami i szukających pomocy w ich rozwiązaniu, do skorzystania z bezpłatnych konsultacji i porad psychologicznych i prawnych w Punkcie Konsultacyjnym działającym przy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Krościenku.

Z porad tych mogą korzystać wszyscy mieszkańcy gminy Krościenko nad Dunajcem nie tylko osoby uzależnione, ale każdy kto odczuwa potrzebę rozmowy i wsparcia.
 
Dyżur specjalisty ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie - p. Beata Lutomska, tel. 509872597 co drugi poniedziałek  miesiąca od godz. 16.00 do 18.00, budynek starej plebani Krościenko Rynek 32

Dyżur psychologa –p. Aneta Faron-Lasyk - tel. 606 465 883 - co drugi czwartek miesiąca od godz. 15.00-17.00 budynek starej plebani Krościenko Rynek 32 (wskazany najpierw kontakt telefoniczny)

Dyżur instruktora  i specjalisty terapii uzależnień – p. Janina Żegleń  tel.  514 275 410 - co drugi wtorek miesiąca od godz. 8.00 do 11.00 - budynek starej plebani Rynek 32
Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Krościenko n.D
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij