Łapsze: Wójt nagrodził najlepszych uczniów

Fot. Arch. UG Łapsze Niżne 2016.09.05 09:34 / news / czytano 2647 / opinie 0

Nagroda za najlepsze wyniki w nauce w roku 2015/2016 trafiła podczas ostatniej sesji rady Gminy Łapsze Niżne do absolwentów gimnazjum i szkoły podstawowej z placówek łapszańskiej gminy.

- Cieszę się, że ta nagroda powoduje, że Ci najlepsi uczniowie zaczynają jeszcze mocniej pracować  i podnoszą jeszcze bardziej swoje kompetencje i doskonalą wiedzę. To jest bardzo budujące - mówił do zgromadzonych absolwentów wójt Jakub Jamróz. Słowa gratulacji skierował do pedagogów, pracujących na co dzień z dziećmi i młodzieżą oraz do rodziców.

Najlepsze wyniki w nauce na szczeblu szkoły podstawowej osiągnęła Zuzanna Magiera z Łapsz Niżnych, na szczeblu gimnazjum Wiktoria Klimczak z gimnazjum we Frydmanie. Nagrody ufundował z własnych środków włodarz gminy.

Dla pozostałych typowanych przez szkoły absolwentów, decyzją Rady Gminy z budżetu, ufundowane zostały nagrody pocieszenia - bony do wykorzystania w sieci sklepów Empik.

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Arch. UG Łapsze Niżne
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij