Wójt Stanisław Jurkowski podpisał umowę z wykonawcą robót przychodni zdrowia w Tylmanowej

Fot. Arch. UG Ochotnica Dolna 2016.04.05 21:37 / news / czytano 3387 / opinie 0

We wtorek 5. kwietnia w Urzędzie Gminy Ochotnica Dolna wójt Stanisław Jurkowski podpisał umowę z Krzysztofem Jagieła właścicielem firmy F.B. MORCIN wykonawcą robót nowo powstającej  przychodni zdrowia w Tylmanowej.

W spotkaniu wzięli udział Stanisław Ligas inspektor nadzoru, Tadeusz Kudłacz kierownik referatu Inwestycji oraz Franciszek Ziemianek radny i przewodniczący Rady Gminy. 

- Budowa przychodni to najważniejsze zadanie dla gminy na najbliższe dwa lata a umiejscowione w sołectwie Tylmanowa. Chciałbym, by nasza współpraca przebiegała nienagannie. Oczekujemy dobrej jakości, solidności wykonania prac i terminowości - podkreślał włodarz Ochotnicy.

Wójt zaznaczył także, że ma nadzieję, że wykonawca zadba o każdy szczegół wykonania prac a ośrodek zdrowia przekazany zostanie mieszkańcom za rok na Święta Bożego Narodzenia. 

Do przetargu na budowę budynku przychodni wraz z apteką w miejscowości Tylmanowa przystąpiło 17 oferentów. Nowy obiekt w Tylmanowej ma powstać za łączną kwotę  ponad 2.5 mln złotych do końca października 2017 roku.
Źródło: UG Ochotnica Dolna
Zdjęcia: Arch. UG Ochotnica Dolna
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij