Zaginął 17-latek z Tylmanowej, policja prosi o pomoc

Fot. facebook.com 2013.03.19 12:33 / news / czytano 3697 / opinie 0

W niedzielę 17 marca wpłynęło zawiadomienie do komisariatu policji w Krościenku nad Dunajcem o zaginięciu Seweryna Adamczyka, 17-latka w Tylmanowej.

– Poszukiwany był ubrany w czarną czapkę zimową, czarną kurtkę, fioletową bluzę z kapturem, spodnie dresowe z napisem ELADO w kolorze szaro-czarnym, czarne sportowe buty z pomarańczowymi sznurówkami. Miał przy sobie portfel wykonany z materiału i telefon komórkowy marki Nokia – opisuje chłopaka Roman Wolski, rzeczniki Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu – Chłopak ma około 180 centymetrów wzrostu, jest szczupły ma brązowe włosy za ucho, pociągłą twarz i prosty duży nos.

Poszukiwany wyszedł z domu w niedzielę około godziny 14.30, znajomi widzieli jak wsiadał do busa jadącego w kierunku Krakowa.  Około godziny 20.20 wysłał swojej znajomej sms-a, z informacją że jest w Krakowie i nic mu nie jest.

Osoby, które mogą wiedzieć cokolwiek na temat zaginionego są proszone o kontakt z nowotarską policją pod numerami telefonów 997 lub 18 2610400.

Autor: CR
Zdjęcia: facebook.com
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij