Zmodernizowane place zabaw w Sromowcach

Fot. 2021.05.09 09:38 / news / czytano 191 / opinie 0

Oddano do użytku zmodernizowane place zabaw w sołectwach Sromowce Wyżne oraz Sromowce Niżne. 

Zmodernizowane place dostosowano do potrzeb zarówno młodszych, jak i nieco starszych użytkowników. Maluchy mogą budować zamki z piasku, bujać się na huśtawkach czy bezpiecznie zjeżdżać zamkniętym tunelem. Nieco starsze dzieci wybierają huśtawkę typu bocianie gniazdo, czy próbują swoich sił na linach do wspinania.

Place pięknie wkomponowały się w otoczenie. Nad placem w Sromowcach Niżnych dumnie czuwają szczyty Trzech Koron, tymczasem w Sromowcach Wyżnych plac zlokalizowany jest w spokojnym cichym zakątku, gdzie najmłodsi mogą hasać do utraty sił, a ich opiekunowie spokojnie odpoczywać.

Przypomnijmy, że place zabaw zmodernizowała wybrana w drodze zapytania ofertowego firma APIS POLSKA Jarosław. Łączny koszt  zadania to 123 959 zł.
Autor: oprac.red.
Źródło: UG Czorsztyn
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij