Krościenko: Wernisaż nauczycielski

Fot. Magda Wojtarowicz 2021.10.12 21:40 / news / czytano 640 / opinie 0

Po raz 14. twórczość pedagogów pokazana została w zbiorowej galerii prac. Po raz pierwszy prezentowane prace nauczycieli, pracowników szkół oraz instruktorów związanych z edukacją zagościły w galerii w krościeńskim Ratuszu. 

"Nie-pokój nauczycielski" tak nazywa się wystawa, którą oglądać można w Krościenku n.D. Pośród prac znalazły się dzieła malowane, rękodzieło artystyczne, fotografie, prace kreatywne i poezja. Wystawa wyróżnia się różnorodnością oraz bogactwem podejmowanych technik plastycznych. Warto znaleźć chwilę i obejrzeć prezentowane dzieła. 

Organizatorem wystawy jest Szkoła Podstawowa nr 1 w Krościenku n.D, Stowarzyszenie Artystów Pienińskich oraz Centrum Kultury i Promocji. 

Autor: mw
Zdjęcia: Magda Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij