Promocja albumu o kościele w Szczawnicy

Fot. Rafał i Mikołaj Monita 2014.02.20 10:42 / news / czytano 6674 / opinie 0

Wczoraj wieczorem w Bibliotece Górskiej PTTK w Krakowie odbyła się promocja książki o szczawnickim kościele św. Wojciecha.

Autorzy prof. Andrzej Skorupa i Rafał Monita prezentowali swój dziewiąty i dziesiąty album o kościołach w Czarnym Dunajcu i Szczawnicy.

Wśród obecnych można było dostrzec panią Jolantę Jarocką-Bieniek, prof. prof. Freyów, pana Franciszka Bachledę-Księdzulorza, ks. proboszcza z Czarnego Dunajca Krzysztofa Kocota i wielu innych sympatyków wydawnictwa oraz amatorów tematyki podhalańskiej.

Oscypki przyjechały z Czarnego Dunajca. Uczestnicy spotkania zostali zaznajomieni z historią obu parafii, a pokaz zdjęć zachęcił do zainteresowania się nowościami książkowymi oraz przybycia do zwiedzenia pięknych kościołów w Czarnym Dunajcu i Szczawnicy. Dziękujemy wszystkim za miłe spotkanie!

Autor: Rafał Monita
Zdjęcia: Rafał i Mikołaj Monita
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij