Żeby wszystko widzieć - fotografia panoramiczna

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2012.02.25 00:00 / news / czytano 3045 / opinie 0

Około 30 osób wzięło udział w spotkaniu w piątek 24 lutego z Fotografią Panoramiczna Wiktora Ćwiertniewicza.

Spotkanie w starym kinie w Krościenku w ramach Ferii z Gminnym Centrum Kultury pokazało, iż można mieć zainteresowania i realizować je z pasją. Podczas piątkowego spotkania można było obejrzeć zdjęcia z Pienin, Wąwozu Homole, Dębna Podhalańskiego fotografowane o różnej porze roku.

Pan Wiktor fotografią zajmuje się od 4 lat,  zaczynał od „zwykłego pstyk” - jak mówi - Raz zrobiłem ponad 800 zdjęć, poszedłem na wschód słońca na Trzy Korony - wtedy ładna jesień była. Nie łączyłem ich jeszcze wtedy- dodaje. Teraz łączy je w fotografie panoramiczne. Najmniejsza ilość połączonych przez niego fotografii to dwie, największa aż dwadzieścia dwie. Najbardziej niesamowite w tych fotografiach jest to, iż wykonywane są zwykłym aparatem cyfrowym. 

Autor: MW
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij