Amfiteatr z mocnym brzmieniem

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2018.08.19 15:42 / news / czytano 1678 / opinie 0

W sobotni wieczór krościeński amfiteatr wypełnił się muzyką rap, rock, reggae, dancehall. Nie brakowało gości m.in. z Lublina, Warszawy i Pruszkowa.

Na scenie wystąpili TaLLib wokalista o wyjątkowej barwie głosu i ciekawych tekstach. Sprawiły one, że o lubelskim wokaliście szybko zrobiło się głośno. W ciągu ostatnich kilku lat zagrał ponad 200 koncertów w całej Polsce. MAURYCY RA - raper, DJ i producent z Warszawy. Reprezentant śpiewanej strony polskiego rapu oraz wyjadacz sceny raggamuffin. Znany z wielu kolaboracji od jazzu po ciężki dubstep. Zagrał solowo oraz z zespołami  zagrał ponad 500 koncertów i imprez w Polsce, Austrii, Litwie, Czechach.

Na scenie bawił również Kudłaty SaundSystem, a także FIFO Samaritan i DJ Maestro.

 

 

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij