Małgorzata Królczyk z Ochotnicy Górnej kandyduje do Rady Powiatu

Fot. Arch. kandydata 2024.04.02 11:25 / news / czytano 1379 / opinie 0

Reprezentuje okręg wyborczy nr 2, czyli gminy: Ochotnica Dolna, Krościenko nad Dunajcem, Łapsze Niżne, Czorsztyn oraz Miasta i Gminy Szczawnica. (art.sponsorowamy)

"Podjęłam decyzję o kandydowaniu na Radną do Rady Powiatu Nowotarskiego. Reprezentuję okręg wyborczy nr 2 Gminy: Ochotnica Dolna, Krościenko nad Dunajcem, Łapsze Niżne, Czorsztyn oraz Miasta i Gminy Szczawnica. Od urodzenia mieszkam w Ochotnicy Górnej. Mam 36 lat. Jestem mężatką oraz matką 4 wspaniałych dzieci, dlatego ogromne znaczenie ma dla mnie rodzinna tradycja, szacunek, wiara oraz uczciwość i pracowitość.
 
Od prawie 15 lat realizuję się zawodowo jak Instruktor Nauki Jazdy, obecnie w firmie OSK Góral.  Interesuję się motoryzacją i psychologią transportu jako dziedziną bezpieczeństwa w ruchu drogowym.. Posiadam wykształcenie ekonomiczne.
Aktywnie wspieram i uczestniczę w różnych inicjatywach społecznych a także​ kulturalnych na terenie Gminy Ochotnica Dolna.
Mając kontakt z ludźmi w różnym wieku, znam potrzeby i wyzwania z jakimi boryka się nasz Powiat. Moje działania będą skierowane na rozwój warunków kształcenia dzieci i młodzieży oraz poprawę bezpieczeństwa a także współpracę między jednostkami samorządu. Jako matka dziecka ze specjalnymi potrzebami, będę zwracać szczególną uwagę na potrzeby i wsparcie osób niepełnosprawnych oraz ich rodzin, opiekunów. Jestem osobą pełną energii i pasji, charakteryzuje mnie otwartość na dialog oraz współpraca z mieszkańcami Powiatu Nowotarskiego. Z entuzjazmem podchodzę do swojej pracy i życia. Łatwo nawiązuję kontakt z ludźmi, do których jestem pozytywnie nastawiona. 
 
Jeżeli obdarzycie mnie Państwo swoim zaufaniem, to jako radna będę angażowała się w działania oraz inicjatywy na rzecz wspólnego dobra Powiatu Nowotarskiego.
 
7 kwietnia proszę o Państwa głos​ Okręg​ nr 2​ ​ pozycja na liście 2".
Autor: oprac.red.
Zdjęcia: Arch. kandydata
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij