Eliminacje chłopców do turnieju Coca-Cola Cup 2013

Fot. Janusz Wojtarowicz 2013.04.15 20:29 / news / czytano 7456 / opinie 0

Dzisiaj od dziesiątej rano na szczawnickim Orliku grały trzy gimnazjalne drużyny w ramach eliminacji do ogólnopolskiego turnieju Coca-Cola Cup 2013.

Reprezentacje Gimnazjum Szczawnica, Gimnazjum Ochotnica Dolna i Gimnazjum Tylmanowa rozegrały w sumie 3 mecze grając systemem gry "każdy z każdym". W pierwszym meczu gimnazjaliści z Tylmanowej wygrali z Ochotnicą Dolną 4-1, w drugim meczu Tylmanowa pokonała Szczawnicę 4-3.  W ostatnim meczu Szczawnica przegrała aż 10-1 z Ochotnicą Dolną. 

Zawodnicy przybyli na Orlika z trenerami Jackiem Piotrowskim - Szczawnica, Markiem Żołędziem - Tylmanowa i Józefem Jagiełą - Ochotnica Dolna.

Młodzi tylmanowscy piłkarze z Markiem Żołędziem wygrywają kolejne lokalne rozgrywki. 15 marca br. wygrali finał turnieju halowego w piłce nożnej szkół gimnazjalnych. Turniej zorganizowany był w ramach obchodów 60-lecia Spółdzielczego Klubu Sportowego Sokolica w Krościenku.

Autor: CR
Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij