Kasia Niewiadoma z brązowym medalem MŚ

Fot. Janusz Wojtarowicz 2015.09.21 12:20 / news / czytano 3459 / opinie 0

Ochotniczanka Katarzyna Niewiadoma zdobyła brązowy medal ze swoją holenderską ekipą Rabo Liv w pierwszej konkurencji mistrzostw świata w kolarstwie szosowym w amerykańskim Richmond, jeździe drużynowej na czas.

- Dziękuję wszystkim za wsparcie i trzymanie kciuków, pierwszy medal Mistrzostw Świata dla mnie... Ciesze się ogromnie! Gratulacje również dla Kasi Pawłowskiej za sreberko oraz Gieni i piękną jazdę - napisała na swoim facebookowym profilu Kasia.
 
Kasia Niewiadoma i Kasia Pawłowska (pochodząca z Przygodzic koło Ostrowa) zdobyły medale po raz pierwszy w tej konkurencji, która weszła do programu mistrzostw świata w 2012 roku. Pawłowska wywalczyła drużynowe srebro a Niewiadoma brąz. Najlepszą drużyną okazały się zawodniczki ekipy Velocio-SRAM (Niemcy).
 
Zawodniczki miały do pokonania 38,6 kilometra dość trudnej, pagórkowatej trasy. Każda z ekip startowała w sześcioosobowych składach, a liczył się czas czwartej zawodniczki. Na starcie wśród 13. drużyn mieliśmy trzy Polki: Katarzynę Niewiadomą (Rabobank – Liv), Katarzynę Pawłowską (Boels – Dolmans) i Eugenię Bujak (BTC City Ljubljana).
Autor: Oprac. red.
Źródło: onet.pl, naszosie.pl
Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij