Akademia Bramkarska „Perfect Goalkeeper” dla zawodników z pienińskich drużyn - zaproszenie

Fot. Arch. UMiG Szczawnica 2016.01.12 14:20 / news / czytano 2250 / opinie 0

Akademia Bramkarska „Perfect Goalkeeper” Pawła Zwolińskiego to profesjonalne – specjalistyczne treningi prowadzone od 2014 dla bramkarzy drużyn piłkarskich.

Akademia Bramkarska Pawła Zwolińskiego powstała z myślą o młodych adeptach kunsztu bramkarskiego którzy chcą podnosić swoje umiejętności na tej pozycji bez względu na przynależność klubową. Podstawowym celem akademii jest prawidłowe wychowanie młodego człowieka, który w przyszłości stanie się dorosłym i będzie musiał podejmować samodzielne decyzje, oraz podnosić umiejętności ruchowe w tej profesji.

Z inicjatywy Zarządu Klubu Sportowego Jarmuta-Kolex Szczawnica zajęcia przez Akademię będą również prowadzone dla zawodników drużyn pienińskich. 

W dniu 09 stycznia w Szczawnicy została podpisana umowa na prowadzenie zajęć sportowych w ramach Akademii przez Prezesa Klubu Jarmuta-Kolex Ireneusza Hamerskiego oraz pomysłodawcy i opiekuna Akademii Bramkarskiej Pawła Zwolińskiego.
 
Począwszy od 05 lutego (w piątki o godz. 18:15 na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Szczawnicy) raz w tygodniu specjalistyczną opieką bramkarską zostaną objęci bramkarze KS Jarmuta-Kolex, ale oferta współpracy i wspólnych treningów zostanie również wystosowana do pozostałych drużyn piłkarskich z rejonu Pienin tj. Sokolicy Krościenko, Lubania Tylmanowa czy drużyny Gorc Ochotnica Dolna. Jeżeli będzie zainteresowanie ze strony tych Klubów to bramkarze z pozostałych miejscowości mogą po indywidulanym uzgodnieniu warunków z Akademią Bramkarską uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w Szczawnicy.

Paweł Zwoliński to były zawodnik m.in. Sandecji Nowy Sącz, Barciczanki Barcice. Poprzez Akademię Bramkarską prowadzi zajęcia wspólnie z Mateuszem Różalskim (były zawodnik Sandecji), oraz Łukaszem Zwolińskim dla zawodników z rejonu Nowego Sącza, Limanowej i Nowego Targu, Starego Sącza i Wadowic. Łącznie w prowadzonych przez Akademię treningach uczestniczy tygodniowo ok. 100 zawodników z rejonu Małopolski zrzeszonych w różnych klubach sportowych w wieku od 12 do 25 lat.
 
Zgodnie z założeniem pomysłodawcy Akademii głównym celem jest wychowanie szerokiego grona bramkarzy piłkarskich i stworzenie warunków do profesjonalnego-sportowego rozwoju dla zainteresowanej zajęciami sportowymi młodzieży i dzieci, 
a w przyszłości wychowanie zawodników klubów ligowych z terenu Małopolski Południowej. 

Zachęcamy dzieci oraz młodzież do aktywnego spędzania czasu z możliwością podnoszenia umiejętności ruchowych oraz umiejętności specjalistycznych na tej pozycji za pomocą odpowiednich form, metod, przyrządów, środków treningowych.
 
Uczestnikiem Akademii może być każdy kto ma chęć rozwijać się sportowo pod nadzorem profesjonalnych trenerów. Zawodnicy Akademii Bramkarskiej w Szczawnicy będą mieli okazję uczestniczyć w treningach bramkarskich ze znanymi osobistościami ze świata piłkarskiego.
Źródło: UMiG Szczawnica
Zdjęcia: Arch. UMiG Szczawnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij